Aybastı Söz

Söyleyecek sözü,değiştirecek gücü olanların gazetesi

Örsün: Ben Aybastı’ya Yeni Gelmedim, Hep Vardım !

Osman ÖrsünAk Parti Aybastı Belediye Başkanı Aday Adayı Osman Örsün, gazetemizin Yazı İşleri Müdürü olan Deniz Eren’i işyerinde ziyaret etti.

İstanbul’dan Aybastı’ya gelir gelmez, Aybastı Söz’ün etkinliğinin farkında olduğunu söyleyen Örsün;  ilk işim sizi ziyaret edip bütün Aybastı’ya, gazeteniz aracılığıyla da ‘merhaba’ demek istedim, dedi.

Ak Parti Aybastı Belediye Başkanı Aday Adayı Osman Örsün, Yazı İşleri Müdürü Deniz Eren’e yaptığı açıklamada; “ Bayram değil seyran değil, bu Osman Örsün niye geldi, diyebilirler ama ben Aybastı’ya yeni gelmedim. Dönemin Anap İlçe Başkanı’ndan Millet vekili Ertuğrul Özdemir’e sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. O günlerden bu yana, Aybastı’da hep vardım. Nasıl vardım dersek; Aybastı’nın köy yollarında, işinde, İmam Hatipi’nde, Kur’an Kursu’nda vardım. Ve sayamadığım Aybastı’nın bütün işlerinde vardım. Artı ben 25 yıldır bu siyasetin içindeyim, Refah Partisi’nden Fazilet Partisi’ne, Akp kuruluşundan bu yana siyasetin içindeyim. Ümraniye Belediye tecrübesi ve mevcut siyasi kadrolarla da çok iyi  ilişkisi olan bir insanım. Ordu’muz Büyükşehir olunca da; büyük şehre, büyük düşünmek gerekir, yani Ordu ve Ordu’nun bütün ilçeleri, yeni baştan dizayn edilecek Ordu’nun 100 yıllık geleceğinin temeli, bu dönemde atılacak. Bu temelde Ordu’nun geleceğiyle ilgili güzel kararlar alınmalı ve planlanmalı. Bunun içinde, ufkunuzun olması gerekiyor. Bu da yetmez, çevreniz olması gerekiyor.’’ Diye vurgulayarak,  bunun bir tanışma ve nezaket ziyareti olduğunu, Aybastı ile ve kendiyle ilgili kapsamlı bir röportaj yapma sözüyle Aybastı ziyaretlerine devam etti. Aybastı Söz Gazetesi Yönetimi olarak, ziyaretinden dolayı Osman Örsün’e teşekkür eder, başarılar dileriz.

Reklamlar

2 comments on “Örsün: Ben Aybastı’ya Yeni Gelmedim, Hep Vardım !

 1. Kadir Ayan
  2013/09/03

  Herkes işini yapsın. Parayla değil aşkla yapılır bu işler.

  İzzet Gündoğar bu işi yapılabilecek en iyi şekilde yapıyor. Ne Deniz Eren ne Ahmet Eren ne Salih Çelebi ne bi başkası bu işi İzzet Gündoğar kadar iyi yapamayacaktır.

  Kişisel çıkarlarına ters düştüğü için başkanın ardından koşan, iftiralar atan seçmenlerin olduğu bir ortamda belediye başkanlığı adaylığına çıkmak ta cesaret istiyor gerçekten.

  izzet gündoğar o kadar hizmet etti, yapılabilecek şeylerin çoğunu yaptı halen adamın ardından dedikodu yapmaya iftiralar atmaya devam ediyor bu millet.

  sebep asıl ne? ya beleş kepçe vermemiştir, ya evin suyunu bağlamamıştır, ya çimento çakıl vermemiştir vs vs… çünkü bizim milletimiz Fehmi başkan zamanından alışkın her istediğini belediyeye yaptırmaya. Fehmi başkan sağolsun hiçbir artniyet taşımadan milletin belediyesi millete çalışır diye veriyordu ama işte oraya verirsen başka yer açıkta kalıyor. bu şekil daha hoş oldu…

 2. abdullah
  2013/09/27

  izzet gündoğar o kadar hizmet etti, yapılabilecek şeylerin çoğunu yaptı halen adamın ardından dedikodu yapmaya iftiralar atmaya devam ediyor bu millet.————-arkadaşım kimse kimsenin ardından dedi kodu yaptıgı yok aday olmak demek bir hizmet yarışı demektir bunuböyle algılayın lütfen asıl dedi koduyu bu yazıyı yazmakla siz yapmış oluyorsunuz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2013/08/07 by .
%d blogcu bunu beğendi: